Anatomické implantáty Mentor

Toužíte po přirozeném vzhledu poprsí? Řešíte pokles nebo asymetrii prsou? Pak mohou být vhodnou volbou anatomické prsní implantáty.  Mentor nabízí luxusní řadu anatomických implantátů CPG (Contour Profile Gel), která spojuje výhody kohezivního gelu MemoryGel® , povrchu SILTEXTM a specifického designu.

Inspirací anatomických implantátů MENTOR je linie pevných mladistvých prsou. Znakem mladých prsou je kromě pevnosti i bradavka směřující lehce vzhůru. Aby bylo po augmentaci docíleno požadovaného tvaru prsou a současně optimálního umístění bradavky, vyvinul Mentor implantáty s ideálně umístěným bodem nejvyšší projekce (tj. bod v místě bradavky). Pro anatomické implantáty MENTOR je charakteristický plný objem ve spodním i v horním kvadrantu prsu, což je dáno právě výškou projekce. Anatomické implantáty MENTOR prsa lehce nadzvedávají a dodávají jim pevnost a plnost.

anatom_small

Náš tip

Kvalitní anatomické implantáty musí mít vyšší kohezivitu, jedině tak mohou spolehlivě držet svůj tvar, proto jsou anatomické implantáty MENTOR® plněny Memory Gelem® kohezivity III, výstižně jsou tyto implantáty označovány také jako “form-stable implants“.

Deset let rozsáhlých klinických studií i certifikace FDA činí z anatomických implantátů MENTOR ty nejprověřenější na trhu. Mentor si na kvalitě a bezpečnosti zakládal vždy, byl vůbec prvním výrobcem prsních implantátů, který získal evropskou certifikaci CE.

 

Anatomické implantáty MENTOR® jsou dostupné ve  122 velikostech. Jedině při tak širokém výběru může Váš plastický chirurg pohodlně zvolit ideální řešení právě pro Vás.