Dermatologie

Když  s  postupujícím  věkem  dochází ke stárnutí pleti a k poklesu  tkání  v  obličeji,  začne mnoho žen i mužů toužit, aby se jim navrátil ztracený mladistvý vzhled. Obvykle si přejí jen drobné změny, které by oživily unavený vzhled, aniž by se celkově změnily přirozené rysy obličeje. Také se zatím necítí na to, aby podstoupili radikální chirurgický zákrok. A to je hlavním důvodem, proč jsou vyvíjeny stále citlivější a co nejméně invazivní postupy.

 

Miniinvazivní facelift

Účinné omlazení obličeje při zachování rysů –  tyto požadavky  bez výjimky splňuje ošetření  vstřebatelnými  vlákny z přírodních materiálů HAPPY LIFT™ Revitalizing. Vlákna HAPPY LIFT™ Revitalizing jsou určena k vypnutí  povislých kontur  v oblasti obličeje a krku, zejména  k vypnutí povislých tkání v oblasti čelisti a tváří či ke zvednutí obočí.  Ošetření se provádí ambulantně v lokálním znecitlivění. Lékař zavede pomocí kanyly vlákno do podkoží, kde se protisměrné háčky zachytí, vlákno se napne a dojde ke zvednutí a zpevnění ošetřované partie obličeje. Nitěmi HAPPY LIFTTM Revitalizing lze snadno docílit pevnějších kontur při zachování  přirozených rysů tváře. Ideální věk pro omlazení pomocí vláken HAPPY LIFT™ Revitalizing je 30 až 55 let.

 

Omlazení pomocí vláken HAPPY LIFT™

  • Okamžitý efekt
  • Žádné nevzhledné jizvy
  • Krátká doba rekonvalescence
  • Nezmění původní rysy obličeje

 

Dermální výplně SkinFill™

Nová dermální výplň na bázi síťované kyseliny hyaluronové s  3D efektem, je určená k vyhlazení vrásek a jemné modelaci kontur obličeje. Díky švýcarské receptuře se SkinFill™ řadí mezi vysoce kvalitní biokompatibilní výplně  s  dlouhotrvajícím efektem (9 měsíců). Vysoký stupeň čistoty kyseliny hyaluronové ve výplních SkinFill™ je dán novou technologií chromatografického čištění. Díky unikátní technologii síťování je pro SkinFill™ Advance typická dynamická viskozita, díky níž je ošetření  komfortnější .

  • Vysoká čistota i koncentrace HA
  • Dlouhotrvající efekt a snadná aplikace
  • Dynamická viskozita pro snadnější aplikaci a vyšší komfort

Kde můžete ošetření výplněmi SkinFill podstoupit:

TitulJMÉNOPřijmenípracovištěměsto
Doc. MUDr. Luboš Dražan, Ph.D.Klinika plastické a estetické chirurgie BerkovaBrno
MUDr.Tomáš MrázekKlinika plastické a estetické chirurgie BerkovaBrno
MUDr. TomášKubekKlinika plastické a estetické chirurgie BerkovaBrno
MUDr.Lucie KučerováKlinika plastické a estetické chirurgie BerkovaBrno
MUDr. Šárka StiborováKlinika plastické a estetické chirurgie BerkovaBrno
MUDr. Igor StupkaKlinika plastické a estetické chirurgie BerkovaBrno
MUDr. David ŠtěpánKlinika plastické a estetické chirurgie BerkovaBrno
MUDr. Tomáš KupkaÚstav estetické medicínyKarlovy Vary
MUDr. Táňa LefnerováDerma LefnerováOpava