Prsní implantáty MENTOR®

Americká korporace Mentor byla založena již v roce 1969 a je světovým lídrem ve výrobě, výzkumu a testování prsních implantátů

více

Prsní implantáty MENTOR - CPG™

Luxusní řada gelových implantátů společnosti Mentor, anatomicky tvarovaných.

více

Lékaři, kteří pracují s implantáty MENTOR

Seznam lékařů, kteří pracují s implantáty MENTOR

více

Ostatní produkty

Implantáty, tkáňové expandéry a sizery pro estetickou a rekonstrukční chirurgii od americké společnosti Mentor

více

Prsní implantáty

Jak poznat bezpečný implantát?

Výběr prsního implantátu, stejně jako výběr operatéra je pro výsledný efekt zákroku klíčový, proto byste měla výběru věnovat velkou pozornost. Implantát se na dlouhé roky stane součástí Vašeho těla a Vy musíte mít jistotu, že je bezpečný. Co při výběru implantátu sledovat?

1. Zajímejte se o kvalitu a bezpečnost implantátů

Kvalita implantátů je přímo spojena s jeho bezpečností. Z dostupných klinických studií vyplývá, že nejkvalitnější implantáty dokáží snížit riziko postoperačních komplikací. Pamatujte, že čím více informací a bezpečnostních dat naleznete, tím lépe. Plastičtí chirurgové tato data dobře znají a jistě Vám při výběru podají pomocnou ruku.

2. Ptejte se na certifikaci

Mezi nejprověřenější prsní implantáty patří implantáty, které získaly americkou certifikaci FDA. Certifikát FDA uděluje americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv (Food and Drug Administration) a jeho získání je podmíněno dlouhodobými klinickými studiemi, které prokazují zdravotní nezávadnost daných implantátů.

3. Jak dlouho jsou implantáty na trhu?

Nejen na českém trhu, ale zejména např. na  americkém. Ten je velmi citlivý a prsní implantáty, které mohou být použity v Americe jsou zárukou kvality. Americký trh je dobrým příkladem. Zde jsou prsní implantáty před schválením a i po něm sledovány v dlouhodobých rozsáhlých klinických studiích.

 S tím souvisí zmíněná certifikace FDA. Mají implantáty, které si chcete nechat voperovat tuto certifikaci? Pokud ano, součástí Vaše těla se stávají jedny z nejprověřenější implantátů na světě.

4. Obsahují implantáty kohezivní gel?

Kohezivní gel při narušení obalu implantátu nevytéká, zůstává uvnitř prsního implantátu. Správná kohezivita gelu je, kromě bezpečnosti, zárukou estetické kvality, kdy implantát správně drží tvar a současně zajišťuje přirozenou měkkost prsou.

Anatomické implantáty musí být plněny speciálním gelem „s pamětí“ na rozdíl od implantátů kulatých. Pouze tak mohou anatomické implantáty spolehlivě držet svůj tvar. Pokud gel anatomického implantátu je příliš měkký, tvar prsou se může začít deformovat a požadovaný estetický efekt vymizí.

Ptejte se na zkušenost s implantáty v rámci České republiky. Prohledejte internet, přečtěte si rozhovory s plastickými chirurgy, běžte i na zahraniční stránky Vašich implantátů. Čím více imformací a bezpečnostních dat naleznete, tím lépe.   Vždy však pamatujte, že zdraví máte jen jedno a rozhodujete o něm Vy !

Více informací o implantátech MENTOR s certifikací FDA


Záruční programy

Jako mezi implantáty, tak i mezi poskytovanými zaručními programy jsou rozdíly. Váš plastický chirurg Vám jistě rád poradí, případně dobrým vodítkem může být i Program pro implantáty MENTOR®, který patří mezi nejlepší.

Záruční program pro prsní implantáty MENTOR plněné silikonovým gelem, podmínky platné pro augmentace provedené po 1.5.2013.

 

Jste vhodná kandidátka?

kviz

Připravili jsme pro vás zajímavý test, zda jste vhodnou kandidátkou pro zvětšení prsou.

 

MEDIMPLANT, s.r.o.

Údolní 8a - 602 00 Brno
tel.: +420 541 211 814
fax: +420 549 211 674
e-mail: medimplant@medimplant.cz

Design by FOREGROUND