Zajímavé články

Záruky na prsní implantáty? Neprávem opomíjené téma

Když žena dospěje k názoru, že je pro ni plastická operace prsou tím pravým řešením, zaměří obvykle svou pozornost na výběr plastického chirurga a velikost a typ prsních implantátů. Často nejdříve zavítá na internetová fóra, přečte si zkušenosti jiných žen, zkonzultuje své představy s lékařem, kterého si vybrala, a pak už honem na plastiku prsou. Jen málokterá žena se před zákrokem zajímá o záruky, které výrobce na implantáty poskytuje.

–  ordinace.cz

zobrazit

Jak je to se zárukami na prsní implantáty? Některé značky kryjí téměř všechny škody, jiné jen minimum

Dnešní doba umožňuje řadu estetických zákroků a úprav, o kterých se dříve ženám ani nesnilo. Jedním z nejvýznamnějších a nejvyhledávanějších zákroků estetické medicíny patří jednoznačně plastické operace prsou.

–  bleskově.cz

zobrazit

01

Velké poprsí je podle žen klíčem k úspěchu u mužů i v životě

Mindráky s malým nebo naopak příliš velkým poprsím trápí spoustu žen. Dnes se ale i taková chyba na kráse, pokud se s ní žena odmítá smířit, dá řešit operativně. Jenže čím více se chirurgie pohybuje vpřed, tím rozmanitější jsou požadavky pacientek, kterých neustále přibývá. Se svými prsy jsou nespokojené dokonce čtyři z deseti žen.

–  Novinky.cz

zobrazit

02

Češkám se nelíbí jejich prsa, od plastiky si slibují víc sexu

Podle drtivé většiny žen má velikost poprsí klíčový vliv na jejich atraktivitu v očích mužů. Kvůli větší spokojenosti proto stále častěji navštěvují ordinace plastických chirurgů. Průzkum společnosti STEM/MARK se snažil zjistit, co si ženy o svém poprsí myslí.

– Týden.cz

zobrazit

03

Ženy do 30 let: Mohu podstoupit plastickou operaci prsou před otěhotněním?

Řada žen považuje jakýkoli zásah do svých prsou za krajně citlivou záležitost. Ještě opatrnější jsou však ženy v období před otěhotněním. Podle odborníků ale není estetická operace prsou před početím dítěte důvodem k obavám.

– těhotenství.cz

zobrazit