Zajímavé články

7 důležitých otázek o zvětšení prsou a sportu

Pravidelně cvičíte, staráte se o své tělo a zdravě jíte, ale trápí vás vzhled vašich prsou? Pokud uvažujete o plastické úpravě poprsí pomocí implantátů a aktivně sportujete, možná vám hlavou běží spousta otázek. Mohou o zvětšení prsou implantáty uvažovat i vrcholové sportovkyně? Jsou pevné prsní svaly překážkou? A jaký typ implantátu zvolit, když sportuji? Kulaté nebo raději anatomické?

zobrazit

Sexy dekolt: Jak na dokonalý push-up efekt

Plná pevná prsa, krásného tvaru a štíhlé tělo. To je sen mnoha žen. Realita ale často bývá odlišná. Své o tom ví velmi štíhlé ženy nebo ty, kterým po kojení prsa zmizela nebo poklesla. Podobně na tom mohou být i ženy po redukční dietě. Proč tomu tak je? Vzhled prsou určuje velikost prsní žlázy, pevnost svalů a také množství podkožního tuku. Právě tuk do velké míry ovlivňuje plnost dekoltu. S přibývajícím věkem pak dochází k úbytku prsní žlázy, ochabování tkání a tím i k přirozenému poklesu prsou.

zobrazit

Jsou „horké novinky“ v oblasti estetické chirurgie vždy bezpečné? 5 věcí, na které si dát pozor před plastikou poprsí

Pevná a přitažlivá prsa jsou vysněným ideálem mnoha žen. Agentura STEM/MARK před časem realizovala průzkum, který ukazuje, jak ovlivňuje psychiku ženy pocit přitažlivého poprsí. Až 80 % žen je přesvědčených, že větší prsa zvyšují šanci na úspěch u mužů i v osobním životě. Nikoho tedy zřejmě nepřekvapí, že se plastika prsou řadí mezi nejžádanější estetické zákroky. Pokud i vy sníte o větším poprsí a nechcete přitom riskovat zdraví, buďte opatrné a dbejte při výběru kliniky i implantátu na to podstatné. Kterých pět věcí nepodcenit?

zobrazit

Ideální kulatý implantát pro štíhlé ženy: dodá plný objem a minimalizuje vlnění

I sportovně založené ženy touží po krásně vyplněném dekoltu, kterého lze docílit pomocí kulatých implantátů. Velmi štíhlým ženám však lékaři často kulaté implantáty nedoporučí, protože drobný hrudník a malé množství podkožního tuku mohou být překážkou k docílení efektu plných kulatých prsou. Úzký hrudník totiž významně limituje výsledný objem prsou, navíc štíhlé ženy může potrápit viditelné vlnění implantátu.

zobrazit

Trend: Přirozená prsa

Přirozenost. To je trend, který vládne v plastické chirurgii několik posledních let. Ne jinak je tomu u estetických úprav prsou. Většina plastických chirurgů usiluje o to, aby se výsledný efekt augmentace maximálně přiblížil vzhledu i kvalitě přitažlivých mladých prsou. Krásně tvarovaných, s bradavkou směřující mírně vzhůru, dostatečně pevných a umístěných v optimální výšce na hrudníku.

zobrazit

Záruky na prsní implantáty? Neprávem opomíjené téma

Když žena dospěje k názoru, že je pro ni plastická operace prsou tím pravým řešením, zaměří obvykle svou pozornost na výběr plastického chirurga a velikost a typ prsních implantátů. Často nejdříve zavítá na internetová fóra, přečte si zkušenosti jiných žen, zkonzultuje své představy s lékařem, kterého si vybrala, a pak už honem na plastiku prsou. Jen málokterá žena se před zákrokem zajímá o záruky, které výrobce na implantáty poskytuje.

–  ordinace.cz

zobrazit

Jak je to se zárukami na prsní implantáty? Některé značky kryjí téměř všechny škody, jiné jen minimum

Dnešní doba umožňuje řadu estetických zákroků a úprav, o kterých se dříve ženám ani nesnilo. Jedním z nejvýznamnějších a nejvyhledávanějších zákroků estetické medicíny patří jednoznačně plastické operace prsou.

–  bleskově.cz

zobrazit

01

Velké poprsí je podle žen klíčem k úspěchu u mužů i v životě

Mindráky s malým nebo naopak příliš velkým poprsím trápí spoustu žen. Dnes se ale i taková chyba na kráse, pokud se s ní žena odmítá smířit, dá řešit operativně. Jenže čím více se chirurgie pohybuje vpřed, tím rozmanitější jsou požadavky pacientek, kterých neustále přibývá. Se svými prsy jsou nespokojené dokonce čtyři z deseti žen.

–  Novinky.cz

zobrazit

02

Češkám se nelíbí jejich prsa, od plastiky si slibují víc sexu

Podle drtivé většiny žen má velikost poprsí klíčový vliv na jejich atraktivitu v očích mužů. Kvůli větší spokojenosti proto stále častěji navštěvují ordinace plastických chirurgů. Průzkum společnosti STEM/MARK se snažil zjistit, co si ženy o svém poprsí myslí.

– Týden.cz

zobrazit

03

Ženy do 30 let: Mohu podstoupit plastickou operaci prsou před otěhotněním?

Řada žen považuje jakýkoli zásah do svých prsou za krajně citlivou záležitost. Ještě opatrnější jsou však ženy v období před otěhotněním. Podle odborníků ale není estetická operace prsou před početím dítěte důvodem k obavám.

– těhotenství.cz

zobrazit