Dermální výplně SkinFill

Kvalitní dermální výplň na bázi síťované kyseliny hyaluronové s 3D efektem, určená ke korekci vrásek, augmentaci a modelaci kontur obličeje. Díky švýcarské receptuře se SkinFill™  Advance řadí mezi vysoce kvalitní biokompatibilní fillery s dlouhotrvajícím efektem.

 

Vysoká čistota i koncentrace HA

SkinFill™Advance je filler biosyntetického původu o vysoké koncentraci síťované kyseliny hyaluronové. Vysoký stupeň čistoty je dán novou technologií chromatografického čištění.

 

Dlouhotrvající efekt a snadná aplikace

Excelentní augmentační efekt i dlouhá doba účinku ošetření (9 měsíců) je dána stabilitou uskupení molekul kyseliny hyaluronové v řetězci. Tato vlastnost vyplývá z charakteristického rysu divinylsulfonu (DVS), který je využíván k síťování tohoto přípravku.

Díky unikátní technologii síťování je pro SkinFill™ Advance typická také dynamická viskozita. Jedná se o vlastnost, kdy výplň působením tlaku v injekční stříkačce mění svoji konzistenci na více tekutou, takže aplikace je komfortnější. Po uvolnění vstřikovacího tlaku získá filler v místě aplikace původní hustotu i objem.

SkinFill™ Advance je schválený zdravotnický prostředek dle evropské direktivy 93/42/CEE s certifikátem CE.

 

Dostupné produkty:

SkinFillTM Advance Medium (koncentrace HA 25mg/ml)

SkinFillTM Advance Strong (koncentrace HA 30mg/ml)

 

Kde lze podstoupit ošetření  dermálními výplněmi SkinFillTM

(seznam pracovišť:  jméno lékaře, název kliniky/ambulance, město, prolink na web)