Implantáty Implantech

Implantech je přední výrobce širokého spektra vysoce kvalitních silikonových implantátů se zaměřením na rekonstrukční  plastickou chirurgii, jeho doménou jsou implantáty obličejové. Portfolio  implantátů  pro plastickou chirurgii obličeje zahrnuje veliké množství variant pro rekonstrukční  operace brady, čelistí, tváří i nosu, které byly vyvinuty ve spolupráci s předními plastickými chirurgy.

 

Z hlediska materiálu jsou dostupné 2 varianty implantátů:

  • Silikonové implantáty
  • Kompozitní implantáty  Composite™ se silikonovým jádrem a  patentovaným povrchem ePTFE-coated

 

Vybrané typy obličejových  implantátů Implantech  jsou opatřeny unikátní opěrnou mřížkou Conform™, která se snadno  přizpůsobí obrysům kostí. Implantáty Implantech  vynikají dokonalostí provedení mimo jiné i díky technologii výroby „state-of-the-art“ s využitím nejnovějších počítačových technologií pro všechny fáze výroby od návrhu až po konečný produkt.

S více než 25ti různými vzory ve více než 150 velikostech je nabídka natolik pestrá, že obvykle pokryje požadavky operatéra. Ve výjimečných atypických případech lze vyrobit implantát na míru dle odlitku či CT pacienta. Všechny implantáty Implantech jsou vyrobeny podle nejpřísnějších standardů kvality a disponují certifikací CE, FDA a ISO 13485: 2003.

Pro další informace nás prosím kontaktujte. Podrobné informace o produktech najde také přímo na stránkách Implantech.