Kompresní prádlo

Pooperační prádlo Lipoline

Kompresní prádlo Lipoline je vhodné k péči po estetických operacích (liposukce, augmentace poprsí, apod.). Dále se doporučuje nosit jako součást terapie následků popálenin a jizev. Je vyráběno z kvalitního elastického materiálu, který nedráždí a je příjemný k nošení.

Kompresní prádlo Lipoline  je dodáváno v šesti standardních velikostech XS, S, M, L , XL, XXL nebo je vyráběno přímo na míru. V případě potřeby lze vyrobit i návleky jiných typů. Prádlo je k dispozici v barvě bílé, tělové a černé. Termín dodání se odvíjí od termínu operace, standardní doba dodání je  do 5ti dnů od objednávky, v případě nutnosti je možné objednat expresní zpracování s příplatkem.

Jak postupovat při nevyhovující velikosti? Nenošené nepoškozené prádlo lze vrátit v originálním balení do 2 týdnů od obdržení zboží. Prádlo šité  na míru vrátit nelze, je však možné objednat úpravy míry.

Ceník Lipoline
Velkoobchodní ceník vám zašleme na vyžádání.

Proč zvolit kompresní prádlo Lipoline?

  • Světová kvalita od českého výrobce
  • Vytvořeno ve spolupráci  s plastickými chirurgy
  • Šití dle katalogu i na míru
  • Elegantní vzhled
  • Minimální dodací lhůty, individuální přístup

Kompresní prádlo Lymfoline

Kompresivní lymfoprádlo je důležitou součástí prevence a podpůrné terapie všech typů hyperosmolárních otoků i gynoidní obezity a celulitidy. Ulevuje od bolesti a otoků nohou a pomáhá formovat postavu. Podporuje lymfatický systém a zabraňuje tak usazování tukových buněk v lymfatických cestách. Aktivuje svalstvo hýždí a stehen. Předchází vzniku obezity a je zároveň nedílnou součástí její léčby, včetně prevence a odstraňování všech stupňů celulitidy. Prádlo je vyráběno z kvalitního elastického materiálu, který nedráždí a je příjemný k nošení.

Kompresní prádlo Lymfoline je dodáváno v šesti standardních velikostech XS – XXL nebo je vyráběno přímo na míru.  Prádlo je k dispozici v  bílé, tělové nebo černé. K dodání do 3-5 dnů od objednávky, i dříve za expresní příplatek.

Podmínky výměny či vrácení zboží při nevyhovující velikosti: nenošené prádlo bez vad lze vrátit složené v originálním balení do 14 dnů od obdržení zboží. Prádlo objednané přímo na míru vrátit nelze, je však možné doobjednat jeho úpravu.

Ceník Lymfoline
Velkoobchodní ceník Vám zašleme na vyžádání.

 

Výhody kompresního prádla Lymfoline

  • Vynikající kvalita českého výrobce
  • Vytvořeno ve spolupráci s lékaři
  • Elegantní vzhled
  • Výběr z katalogu i výroba na míru
  • Rychlé dodání, individuální přístup

Kolekce lymfoprádla Lymfoline

Tabulka velikostíSMLXL
Obvod pasu60-6870-7880-8890-98
Obvod boků90-98100-108110-118120-128
Obvod stehna52-5456-5959-6265-72