Nový záruční program MentorPromise

V celosvětovém měřítku představuje značka MENTOR® záruku nejvyšší bezpečnosti a kvality již desítky let. Prsní implantáty Mentor, jako jedny z mála, získaly certifikát americké instituce FDA (Food and Drug Administration), protože dokázaly splnit vysoké nároky na kvalitu a bezpečnost, které FDA vyžaduje.

Z dlouhodobých vědeckých studií vyplývá, že implantáty MENTOR®  vykazují absolutně nejnižší výskyt postoperačních komplikací. Pro společnost Mentor je bezpečnost a ochrana pacientek prioritou nejen během zákroku, ale také po něm.  Proto na své produkty poskytuje rozsáhé záruky.  Aktuální záruční program MentorPromise představuje vůbec nejširší záruční program na trhu a tudíž i nejlepší možnou ochranu pacientky. Program zahrnuje kompenzace nejen při ruptuře, ale také v případě dalších komplikací, které se někdy mohou v souvislosti s augmentací prsou objevit – například kapsulární kontraktura či další.

Výhody nového záručního programu MentorPromise mohou čerpat všechny ženy, které podstoupily augmentaci prsou pomocí prsních implantátů MENTOR® plněných silikonovým gelem, u atestovaného lékaře,  v termínu po 1. 7. 2017.

warranty_image_webinfografika- warranty_02

Zjistit podrobnosti