Pochlubte se novým dekoltem
s implantáty Mentor!

Velmi nás těší, že Mentor se díky nevyšší možné kvalitě stal celosvětově nejžádanější značkou prsních implantátů. Pro implantáty Mentor se rozhodlo již více než 6 milionů žen. O mnohém vypovídá také vysoká míra spokojenosti. V nedávném průzkumu uvedlo 97% žen spokojenost s volbou implantátu Mentor i 10let po augmentaci.

Možná jste i vy dlouho zvažovala augmentaci prsou implantáty a dnes se už můžete radovat z krásných křivek. Podělte se o svou zkušenost i radost z krásného výsledku s implantáty Mentor a pošlete svoji fotku dekoltu v plavkách nebo například v zbrusu novém prádle v rámci projektu #MyMentorMoment na @mentor_implantaty. Můžete tak inspirovat ženy, které se na augmentaci teprve chystají a čeká je řada rozhodnutí od výběru lékaře až po typ nebo velikost implantátu. Nejhezčí fotografie zveřejníme na @mentor_implantaty a odměníme unikátními náplastmi Silipos Gel-Care Advanced® pro ošetření jizev.

 

Jak na to?

Pošlete svoji fotografii prostřednictvím Instagramu nebo jednoduše nahrajte zde:

  Nahrát fotografii (formát jpg, max 3 MB)
  Náhled prvního obrázku

  Náhled druhého obrázku

  Náhled třetího obrázku

  Náhled čtvrtého obrázku

  Náhled pátého obrázku

  Maximálně lze nahrát pouze 5 fotografií.


  Jméno operatéra

  Typ a velikost implantátů

  Jak dlouho jste po zákroku?

  Jak jste s výsledkem augmentace spokojená?

  Kontakt (IG profil nebo e-mail)

  Seznámila jsem se s ochranou osobních údajů a uděluji souhlas se zpracováním mých osobních údajů a se zveřejněním mnou zaslaných fotografií a poskytnutých informací na mentor_implantaty.


  Prohlašuji, že zaslané fotografie jsou fotografie mé vlastní osoby.

  Upozornění: Zaslání cizích fotografií je výrazným zásahem do práv třetích osob, a to zejména práva na ochranu osobnosti, práva na ochranu osobních údajů a práva autorského, za což hrozí porušiteli sankce dle příslušných právních předpisů.  Více o Silipos Gel-Care Advanced®

  Americká značka Silipos Gel-Care Advanced® nabízí nový revoluční systém péče o jizvy, který představuje speciální gelové náplasti. Obsažený patentovaný gel s účinnými látkami podporuje proces regenerace kůže, a to i po odstranění náplasti. Náplasti Gel-Care Advanced® přispívají ke zlepšení vzhledu jizev po operacích či spáleninách, jsou vhodné k ošetření či prevenci nových či stávajících hypertrofních a keloidních jizev.