Kulaté prsní implantáty MENTOR®

Osvědčené a často využívané kulaté prsní implantáty MENTOR® jsou ideální volbou, pokud chcete docílit plného objemu v horním kvadrantu prsu. Kulaté prsní implantáty MENTOR® jsou dostupné  ve 170 velikostech,  6  profilech. Konkrétní velikost a typ implantátu nejlépe doporučí zkušený plastický chirurg.  Bezpečnost kulatých prsních implantátů MENTOR® zvyšuje kohezivní  Memory Gel® i povrch upravený patentovanou texturací  Siltex®.

 

 

Novinka: MENTOR® MemoryGelTMXtra, kulaté implantáty pro větší objem

Nová řada kulatých prsních implantátů MENTOR® MemoryGelTM Xtra  potěší zejména štíhlé ženy s drobnějším hrudníkem, které touží po plném dekoltu. V čem je tato novinka tolik unikátní? Implantáty Xtra jsou designovány tak, aby i při menší základně implantátu bylo možné dosáhnout skutečně plného objemu. Toho je dosaženo eXtra projekcí implantátu. Implantáty MENTOR®  Xtra jsou na dotek příjemně měkké a přirozené.

 

Výhody MENTOR® MemoryGelTM Xtra:

  • eXtra vysoká projekce pro docílení eXtra plného dekoltu
  • implantáty měkké a přirozené na pohmat
  • vítěz slepého testu mezi pacientkami i plastickými chirurgy*

*Zjistit více o MENTOR® MemoryGel TM Xtra

 

Víte, co udělá implantát v těle po mnoha letech ? My ANO !

Společnost Mentor má k dispozici nejrozsáhlejší dlouhodobá, veřejně dostupná, klinická data o chování implantátu v lidském těle.  

Dlouhodobé  klinické  studie opakovaně  prokazují, že i v 10 letech po operaci mají  nejnižší  riziko pooperačních komplikací prsní implantáty MENTOR® .  

Implantáty MENTOR®  jsou v současné době objektivně nejprověřenější prsní implantáty na trhu a tudíž maximálně bezpečné.