Kompresní prádlo

z kvalitního elastického materiálu

Porovnat

Kompresní prádlo je vyrobeno z kvalitního elastického materiálu, který je příjemný k nošení. Kompresní prádlo je vhodné používat i po estetických operacích (liposukce, augmentace a modelace poprsí, apod.).

Prádlo dodáváme v šesti standardních velikostech XS, S, M, L , XL, XXL nebo je upravíme přímo na míru. Prádlo je k dispozici v barvě bílé, tělové a černé. Termín dodání se odvíjí od termínu operace, standardní doba dodání je  do 5ti dnů od objednávky, v případě nutnosti je možné objednat expresní zpracování s příplatkem.

Upozornění: Toto kompresní prádlo není zdravotnickým prostředkem.

Katalog kompresního prádla

Zde si můžete prohlédnout katalog kompresního prádla, které máme v nabídce. Vybírat můžete ze standardních velikostí nebo nechat ušít na míru.

 

PDF    Kompresní prádlo – katalog  (PDF)

PDF   Ceník kompresního prádla (PDF)

 

Jak postupovat při nevyhovující velikosti?

Nenošené nepoškozené prádlo lze vrátit v originálním balení do 2 týdnů od obdržení zboží. Prádlo šité  na míru vrátit nelze, je však možné objednat úpravy míry.

Jak postupovat při reklamaci?

V případě, že budete potřebovat prádlo reklamovat, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu: medimplant@medimplant.cz, kde uvedete důvod reklamace, případně také připojíte fotografii, ze které bude zřejmý důvod reklamace. Následně se Vám ozveme na uvedený kontakt (e-mail nebo telefon), abychom dořešili vše potřebné k posouzení a vyřešení reklamace. Za účelem vyřízení reklamace vás obvykle kontaktujeme následující pracovní den.

Při řešení reklamace se snažíme o maximální vstřícnost, proto se snažíme reklamaci vyřídit co nejrychleji.

Proč zvolit kompresní prádlo od společnosti Medimplant?

  • Vynikající kvalita
  • Minimální dodací lhůty, individuální přístup
  • Elegantní vzhled

Kompresní prádlo je s oblibou pacienty používáno také při lymfatických otocích nebo celulitidě (prádlo s označením LYM).

PDF   Ceník kompresního prádla s označením LYM (PDF)

Tabulka velikostí – kompresní prádlo s označením LYM

Tabulka velikostí S M L XL
Obvod pasu 60-68 70-78 80-88 90-98
Obvod boků 90-98 100-108 110-118 120-128
Obvod stehna 52-54 56-59 59-62 65-72