Nacházíte se v sekci pro lékaře

Dodáváme prsní implantáty MENTOR®

Spolehlivý servis již 30 let

Dodáváme prsní implantáty MENTOR®
Anatomické implantáty
Anatomické 
implantáty

MENTOR® CPG™
Gel Breast Implants

Kulaté implantáty
Kulaté implantáty

MENTOR® CPG™
round Breast Implants

Expandéry, Beckery
Expandéry, 
Beckery

Prsní expandéry
MENTOR® CPX ™4

Professional Education
Professional Education

Program
pro vzdělávání lékařů

Proč prsní implantáty MENTOR® ?

Mentor

 

Efektivita a bezpečnost prsních implantátů MENTOR je prověřena řadou dlouhodobých multicentrických studií1. Mentor se věnuje vědecky podloženému vývoji prsních implantátů více než 30 let a dnes je celosvětově respektovaným lídrem ve svém oboru.

Mentor - 1st global brand
Mentor - 115+ used over countries
Mentor - 7 milion + women have Mentor Silicone implants
Mentor - 30 years succesfully used

Professional Education

Pro Mentor je vzdělávání lékařů zásadní. Získejte přístup ke kvalitně zpracovaným materiálům, edukačním videím nebo webinářům. Edukační materiály jsou přístupné pouze pro registrované lékaře.

 

Vstoupit Registrovat

Kompresní prádlo

Kompresní prádlo české výroby. Vysoká kvalita zpracování i materiálů. Vybírat můžete z katalogu nebo nechat ušít prádlo na zakázku.

 

Vybrat a objednat

Jste odborný pracovník ve zdravotnictví?

Jsem odborníkem ve smyslu §2a Zákona č. 40/1995 Sb. o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, čili jsem osobou oprávněnou předepisovat zdravotnické prostředky nebo vydávat zdravotnické prostředky.

Pozor, nejste-li odborník, vystavujete se riziku ohrožení zdraví svého, nebo zdraví dalších osob, pokud byste zde uvedené informace nesprávně pochopil(a) či interpretoval(a), a to zejména reklamní sdělení, která mohou být součástí těchto stránek, či je využil(a) pro stanovení vlastní diagnózy, ať už ve vztahu k sobě nebo ve vztahu k další osobě.

Potvrzuji, že jsem se seznámil/a s definicí odborník dle zákona č. 40/1995 Sb. a s riziky, kterým se jiná osoba než odborník vystavuje, pokud vstoupí na stránky určené pro odborníky.