Prsní implantáty Mentor

Prsní implantáty MENTOR® patří k nejoblíbenějším na světě –  splňují nejvyšší nároky na kvalitu a bezpečnost a jsou doporučovány pro augmentace i rekonstrukce prsou.  Kvalita a bezpečnost kulatých i anatomických implantátů MENTOR® je prověřena řadou dlouhodobých lékařských studií i evropskou certifikací. Jako první na světě získaly implantáty MENTOR® americkou certifikaci FDA. Proto se pro prsní implantáty MENTOR® rozhodlo již více než 6 milionů žen na celém světě. Znáte i vy všechny výhody pětihvězdičkových implantátů MENTOR®?
img_bn_anat_kula

star_mentorBezpečnost na prvním místě

Je dobré si uvědomit, že při každé operaci  může hrozit  riziko komplikací. Vy sama můžete chránit svou bezpečnost  volbou zkušeného  operatéra a výběrem kvalitního prsního  implantátu.  Jen vysoce kvalitní prsní implantáty mají k dispozici  lékařské studie sledující  dlouhodobé chování implantátu v těle.  Výsledky těchto studií prokazují, že riziko pooperačních komplikací je nejnižší u prsních implantátů MENTOR®. Tyto poznatky společně s již známými závěry dlouhodobých výzkumů činí z implantátů MENTOR® objektivně nejprověřenější a nejbezpečnější prsní implantáty.

 

star_mentorMENTOR – značka uznávaná odborníky

Americká společnost Mentor   je celosvětově uznávaným lídrem v oblasti výroby , výzkumu  a testování prsních implantátů a je zárukou nejvyšší kvality již téměř 30 let.  Implantáty MENTOR® za tuto dobu prokázaly bezpečnost i  mimořádné kvality, mimo jiné,  získáním certifikátu FDA.  Jedná se o americkou certifikaci, jejíž kritéria jsou natolik přísná, že na celém světě úspěšně obstáli  pouze 2 výrobci prsních implantátů .

Nejnovější generace prsních implantátů MENTOR® staví na více než 20ti letém výzkumu i rozsáhlých klinických studiích,  proto je značka MENTOR®  uznávaná v odborných lékařských kruzích jako prověřená, bezpečná a spolehlivá.

 

star_mentorLuxusní vzhled

Aby se žena po augmentaci cítila dobře, musí být spokojená s novým vhledem svého poprsí.  Proto Mentor věnuje velkou pozornost také designu  a  tvarové stálosti svých implantátů.  Vznikla tak například současná generace anatomických implantátů MENTOR®, výstižně zvaných „form-stable implants„. Jedině pečlivě promyšlené zpracování  implantátu může zaručit dokonalý vzhled, který bude stabilní po řadu let.

Při estetickém zákroku jde o harmonii proporcí, proto výběr implantátu reflektuje individuální tělesnou konstituci. 196 velikostí  a tvarů prsních implantátů Mentor představuje škálu natolik rozmanitou, že vyhoví individuálním potřebám každé ženy.

 

star_mentorMemoryGel® pro optimální tvar i vyšší bezpečnost

Prsní implantáty MENTOR® jsou plněny originálním silikonovým kohezivním MemoryGelem® v medicínské kvalitě.  Unikátní MemoryGel® s pamětí   je navržen tak, aby implantátům zajistil optimální tvar i měkkost pro dokonalý dojem přirozených prsou.  MemoryGel® také výrazně zvyšuje bezpečnost implantátů MENTOR®, protože neunikne ani při narušení celistvosti povrchu implantátu.

bn_implantaty_mentor

Rozřízli jsme implantát MENTOR® plněný Memory Gelem®, abychom ukázali kohezivitu gelu. Unikátní Memory Gel ® nezmění konzistenci, nevyteče a zajistí tvarovou stálost.

Čím jsou implantáty MENTOR tolik výjimečné?
Prsní implantáty MENTOR® představují:

Nejvyšší stupeň bezpečnosti

  • Certifikace CE i FDA
  • Vysoké standardy kvality výroby, důsledné testování
  • Bezpečný kohezivní Memory Gel® a optimální povrch Siltex®
  • Nejnižší doložený výskyt pooperačních komplikací

Přirozený vzhled

  • Dokonalý estetický efekt
  • Široký výběr kulatých i anatomických implantátů
  • Unikátní design anatomických prsních implantátů pro přirozený vzhled

Záruky

  • Nejširší záruční program MentorPromise
  • 30 let zkušeností a úspěšného působení na trhu
  • Záruční program MentorPromise (PDF)

star_mentorPovrch Siltex® snižuje riziko postoperačních komplikací

Pro správné usazení implantátu a zdárný průběh operace je důležitý povrch prsního implantátu.  U současné generace silikonových implantátů MENTOR® je povrch upraven patentovanou  mikro-texturací  Siltex®, což umožňuje ideální propojení s okolní tkání. Díky povrchu Siltex®, mají implantáty MENTOR®  studiemi prokázaný nejnižší výskyt u řady pooperačních komplikací.